Објавени: мај 05 2022 10:11

Se izdava nov stan vo Aerodrom pozadi Tobako 2

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 05 10:11
Прегледи: 2096
СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ Позади Тобако 2 , нова зграда на Голден Арт….НА 3 СПРАТ СО ЛИФТ, НА САМО 5 МИНУТИ СО КОЛА ИЛИ 10-ИНА МИНУТИ ДО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ СО АВТОБУС...
КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН CO ЕЛЕМЕНТИ И КЛИМАТИЗИРАН, СО КУЈНА, ДНЕВНА СОБА СО ТРПЕЗАРИЈА, ПОСЕБНА СПАЛНА СОБА, БАЊА И БАЛКОН... ВСЕЛИВ ВЕДНАШ…И ПО МОЖНОСТ НА ПОДОЛГ ВРЕМЕНСКИ ПЕРИОД…
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
extra new apartment is rent at third floor, only 5 minutes with a car or 10 minutes to a main square center ...
the apartment is completely furnished and air-conditioned, with a kitchen, daily room with a dining room, bedroom, bathroom and balcony...
the apartment is immediately included and possible for a long term period , by contract...
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации