Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nova namestena garsonjera vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Јулијана 06 јун. 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава гарсоњера во нова градба на Адора во Ново Лисиче (последна 5ка). Гарсоњерата е на 2ри кат, целосно опремена, со клима и можност за вклучување на парно греење. За повеќе информација слободно јавете се на 070333680 или на viber +1 708 543 0813. Се издава за минимум година со договор. Можност за пониска кирија за подолг период.
Јулијана
070333680
Leaflet
Кон почеток