Објавени: мар. 28 2022 11:58

Se izdava opremen stan vo Aerodrom

Објавени: мар. 28 11:58
Прегледи: 1388
Се издава стан во населба Аеродром, на улица Коста Новаковиќ бр.14.
• 53 м2
• 6-ти спрат, лифт
• Спална соба, дневна со трепезарија и кујна, купатило, балкон
• Комплетно опремен
• Градско парно и клима
• Во близина на градинка, училиште, Американ Колеџ, Тинекс

Цена по договор

Контакт : 070/300 159; 070/770 700
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации