Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava potpolno namesten stan vo nas Lisice

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Velimir 19 јун. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava potpolno namesten stan vo nas Lisice.. so klima, wifi, kabelska ima Galerija, pogoden e kako za studenti taka i za familia, vo blizina ima marketi, avtobuska, gradinka i shkolo. Greenje so drva.. ima kamin i struja..!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации