Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZAEN STAN VO AERODROM

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 06 јун. 11:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 42 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Шифра:P-44496
Се издава 2-собен празен стан во Аеродром кај Тобако 2,42м2,на 2 кат.Станот располага со дневeн простор со кујна, 1 спална соба.
Цена:170евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]

Нема посетени огласи
Кон почеток