Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZEN 3 SOBEN STAN VO AERODROM

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 24 дек. 09:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

715 Огласи во продавницата

URBAN LIVING STANOVI VO CITY GARDEN KARPOS 1 150 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA STAN VO AERODROM 75 000 ЕУР
EKSKLUZIVNO NOVOGRADBA 47m2 SPROTI PORTA VLAE -
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN DO Z STANICA 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava prazen kompletno renoviran trosoben stan vo Aerodrom sproti ou. Gorgija Pulevski. Na 3 kat so centralno parno greenje pogoden kako za ziveenje taka i za firmi. Vednas vseliv.
Cena: 220 evra
Kontakt: 078 430 293
078 967 010
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

715 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA PRAZEN NOV 3 STAN POZADIUNIVERZALNA 300 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 200 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ trosoben stan vo Aerodrom 49 300 ЕУР
Najevtina ponuda na stanovi vo gradba 850 ЕУР
Кон почеток