Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava renoviran i opremen stan vo Aerodrom

270 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Симона 21 септ. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава штотуку реновиран и целосно опремен стан во Аеродром, во близина на ОУ "Блаже Конески".
Станот се наоѓа на приземје, и има дневна, 2 спални соби, 1 купатило, 2 тераси.
Зградата има централно греење и бесплатен паркинг простор.
Предност добиваат договори на подолг период (пр. 1 година).
Симона
071372120
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации