Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan 72m2 vo n Aerodrom

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Goran 21 авг. 13:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на соби: 3 Површина: 72 m2 Локација: Аеродром, Скопjе,кај поликлиника Јане Сандански. Станот е комплетно наместен со мебел и бела техника. Прво вселување. Со 2 спални и нов мебел. Ниско приземје и 2 балкони со парно и лифт. - цена - 400е
Goran
Posreduvame vo promet so nedviznini - Zakup i Kupoprodazbi na Stanovi i Delovni Prostori Agenciskata usluga na Zakup do 300e se naplatuva samo od stranata na sopstvenicite na nedvizninite
Посетете ја нашата продавница
Partizanski Odredi 46 Прикажи на мапата
+389 70250658
Leaflet
Goran

Goran

159 Огласи во продавницата
Stan Debar Maalo za dve zenski studentki ili par 330 EUR
Stan vo Aerodrom 88 000 EUR
Karsi Gradezen Fakultet za 3 studentki i vraboteni 300 EUR
Kancelarija vo Top Centar kaj Sobranie 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации