Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan 75m2 vo Aerodrom pozadi Tri Biseri

230 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Todor 30 мар. 12:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava namesten stan od 75 m2 na odlicna lokacija do Tri Biseri, Aerodrom. Dnevna, kujna, trpezarija i 2 spalni sobi. 2 terasi so pogled edna kon Vardar, druga kon park. Renovirano kupatilo. So parno greenje, tv itn. Sloboden od 01.04.2020 god. Cena po dogovor. Kontakt: 071-747759
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации