Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan 88m2 Aerodrom kompletno renoviran

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ivana 27 јун. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан со одлична локација, спроти железничка станица. Станот е комплетно реновиран и уреден со нов мебел. Располага со 88м2, дневен престој, кујна, трпезарија, две спални, два тоалета и две тераси.
Leaflet
Кон почеток