Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan kaj nova Zeleznicka

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Славко Денес 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се изнајмува комплетно наместен стан кај Н. Железничка(Гет Кафе). Станот има една спална, дневна со трпезарија и кујна. Се наоѓа на 8 кат, со централно греење. За дополнителни информации побарајте ме на вибер или watsup 075235657.
Slavko
Славко
075235657
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации