Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan kaj PIOM do Vardar

260 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Марјан 29 авг. 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот се наоѓа во наоѓа до Железничка станица. Поглед на Вардар.
Марјан
071579442
Кон почеток