Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 180m2 vo Aerodrom

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Mare 20 мај 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам 50м2 стан, комплетно наместен, реновиран, светол. Со парно, лифт, интернет. Одлична локација, позади Капитол мол.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации