Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 54m2 vo Aerodrom

0 ЕУР

Се изнајмува од: Ѓоко 19 јун. 09:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава комплетно реновиран стан со целосно нов мебел и нови прозори и врати . Станот е 54м2 , претсобје , дневна соба , детска соба , трпезарија , кујна , купатило и два балкона на трети спрат.
Ѓоко
075 892 871
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации