Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 56m2 vo Micurin

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Lile 03 мар. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam dvosoben stan vo Micurin
Leaflet
Кон почеток