Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 60m2 vo Aerodrom

Се изнајмува од: Marija 24 фев. 01:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
kompletno namesten stan so dve spalni sobi i pomala dnevna soba sokujna i trpezarija Se naoga vo Aerodrom nasproti "Biser" Stanot e na vtori sprat
Leaflet
Кон почеток