Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 65m2 vo Aerodrom

220 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Liljana 19 јун. 09:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava namesten stan vo 3 biseri do 7-ca od 65 m2 so 1 spalna, vednas vselliv.

070/992-614

Molam bez agencii!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации