Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN OD 70M2 VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Лила 27 ноем. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Две спални соби,тераса,лифт,централно парно, комплет опремен со мебел и бела техника.Предност семејство со или без деца.
Лила
071387189
Leaflet
Кон почеток