Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 81m2 vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Зоран Милошевски 03 фев. 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
СЕ ИЗДАВА стан во населба Аеродром позади Веро. Трособен со 1 купатило и 1 одделно ВЦ, опремена кујна и ниски режиски трошоци(парното е исклучено).Станот е на 4ти спрат а зградата е без лифт. Наместен и опремен и можност за вселување веднаш
Зоран Милошевски
070 399 377
Leaflet
Кон почеток