Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se IZDAVA stan pod kirija do Majcin Dom Aerodrom

210 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Danche 16 ноем. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdana 3 soben namesten stan na 6 kat, so dva lifta 2 terasi ,istok-jug,stanot ne e do lift,kulturni sosedi,besplaten parking,vo blizina golem park, ,shkolo,gradinka,Kapitol Mol.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации