Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan pogoden za deloven prostor

0 МКД

Се изнајмува од: Igor Stankovski 19 јун. 14:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Se izdava stan vo Aerodrom, vo blizina na poliklinika Jane Sandanski. Stanot e so povrshina od 78m2 na prizemje, do sega ne e vseluvan.Stanot e so golema dnevna soba, otvorena kon kujnata, tri spalni sobi.
Odgovara i za deloven prostor
Cena po dogovor
Igor Stankovski
078359161
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации