Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan sproti American koledz

230 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Тања 19 јун. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan na prizemje 50m2, kompletno namesten, sproti American koledz. Cena230 evra.
Тања
070236916
Leaflet
Кон почеток