Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Aerodrom Micurin

170 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ANERcapital 06 јан. 16:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ANERcapital

ANERcapital

115 Огласи во продавницата

Se izdava namesten stan vo Aerodrom KİRALIK DAİRE 200 ЕУР
Se izdava stan kaj Tobako2 vo Aerodrom -KIRALIK- 200 ЕУР
Se izdava stan vo Karpos4 KİRALIK DAİRE 170 ЕУР
Trosoben stan vo Bunjakovec KIRALIK DAIRE 280 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava namesten stan vo Micurin blizu do zeleznicka stanica so posebna kujna 43m2 na 3kat.

Sifra:189
ANERcapital:071691593
Leaflet
ANERcapital

ANERcapital

115 Огласи во продавницата
Se izdava stan vo Aerodrom pozadi Tobako 2 KIRALIK 250 ЕУР
Se izdava stan do citymall karpos 3 -KİRALIK- 300 ЕУР
Se izdava stan dupleks vo Micurin KIRALIK DUBLAKS 280 ЕУР
Se izdava renoviran stan 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации