Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Aerodrom novata zgrada Majcin dom

190 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Стан Аеродром Вчера 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам два нови стана од по 37м2 на одлична локација во новата зграда кај Мајчин дом - Аеродром. Становите се наоѓаат на 9ти кат, од вкупно 9 ката со ориентација југ и прекрасен поглед према Водно и одлична тераса.Централно градско парно греење со 2 лифта во влез. Во самата зграда на приземје ќе има маркет Тинекс, кафе и ланч бар Tinex To Go и продавницата за бела техника Сетек. Во непосредна близина е клиниката Мајчин дом, трговските центри Бисер и Капитол, градинка, основно училиште, спортскиот центар Јане Сандански, поликлиниката Јане Сандански, кеј на Вардар, паркови и автобуски постројки. Погодни и за канцелариски простор, може да се спојат и како еден со 74m2.
Цена по договор во зависност од тоа дали клиентот е заинтересиран за опремен или празен стан.Предност имаат оние кои се заинтересирани за подолг престој. Станот е слободен од 01.01.2021 празен со цена од 190евра а 01.02.2021 наместен со цена од 250евра.
Стан Аеродром
078 232 415
Leaflet
Кон почеток