Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Aerodrom Povolno

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 07 јун. 17:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 37 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Евидентен бр:9604
Контакт: Тинка-071/218-646
Реновиран стан со две соби, дневна со кујна, бања и тераса. Има лифт. Има паркинг.Со централно греење.
Нема посетени огласи
Кон почеток