Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO AERODROM ZA 2 MESECI

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 20 јун. 16:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA STAN VO CENTAR POZADI RAMSTOR 350 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NASPROTI SOBOREN HRAM 1 000 ЕУР
LUKS GARSONJERA VO KISELA VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN KAJ CITY MALL 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра P-98359
Се издава нов трособен стан во Аеродром во близина на Капитол Мол(во зелените згради)64м2 на 4 кат со лифт. Станот е комплетно реновиран, уредуван со висок стил и има прекрасен пријатен амбиент.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба и 1 детска соба.
Се издава за јуни и јули.
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR 320 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 360 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации