Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: ЛИДЕР 16 септ. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZDAVA STAN VO AERODROM SPROTI 7-CA.STANOT E 68 M2.POSEDUVA DNEVNA SO TRPEZARIJA, ZASEBNA KUJNA,DVE SPALNI ,BALKON.MESECNATA ZAKUPNINA IZNESUVA 250 EVRA. POVEKE INFORMACII NA 078 263-435 .

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации