Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Aerodrom

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Kire 21 авг. 10:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava namesten stan vo Aerodrom.Lokacija na stanot Bul.Jane Sandanski 29/25(zelenata zgrada do skoloto i gradinkata).
Stanot se naogja na 4 sprat so lift i ima gradsko parno.
Istiot stan e i za prodazba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации