Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Синиша 21 авг. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам стан под кирија за 3 студентки или за фамилија.
Синиша
078341327
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации