Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Aerodrom

0 МКД

Се изнајмува од: Borce 30 јул. 23:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom pozadi tobako 2. Stanot e komletno namesten i sloboden od 1 septemvri.
Za poveke informacii
Kontakt tel 070 392 634 Borce
Borce
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации