Објавени: мај 06 2022 07:33

Se izdava stan vo Cevahir Sky City

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 06 07:33
Прегледи: 909
Se izdava namesten stan od 62 m2 vo Cevahir Sky City. Stanot e na 29kat so 1+1 sobi i ima sopstveno parking mesto. Kompleksot raspolaga so 24h obezbeduvanje, fitnes i spa centar
Se izdava so najmalku 12 meseci dogovor.
Cenata e 400 evr/mesec + mesecni trosoci.
*STANOT E SLOBODEN OD 01 JUNI 2022

Equipped Apartment for rent in Cevahir Sky City Complex with an area of 62 m2. Apartment is on 29th floor with 1+1 rooms and has own parking place. Complex has reception with 24h security, fitness and spa centre.
The rental period is min. 12 months.
The rental price is 400 euro/month + monthly expenses.
*APARTMENT IS FREE FROM 01 JUNE 2022
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации