Објавени: фев. 13 2022 10:22

Se izdava stan vo Cevahir Sky City

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 13 10:22
Прегледи: 787
Се издава нов трособен стан од 78 m2 во Cevahir Sky City во Кула А на 36 кат. Станот располага со две спални соби и дневна соба, комплетно опремени, со прекрасен поглед и тераса од 10 m2. Станот има централно греење и ладење. Зградата располага со 4 лифта и 1 товарен лифт, рецепција, 24h обезбедување, фитнес центар, базен, сауна.


Luxury three-bedroom apartment for rent in Cevahir with an area of 78 m2.The apartment has a living room with a dining area, kitchen, two bedrooms, 1 balcony (10m2).
The apartment has central heating and cooling.
The building has four elevators, plus a freight elevator, with a reception and 24h security.
The complex is luxurious with a fitness center, swimming pool, sauna.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации