Објавени: авг. 05 2021 08:08

Se izdava stan vo Chevahir Sky City

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 05 08:08
Прегледи: 2
Се издава луксузен трособен 2+1 стан во Cevahir Sky City – високо катници
Во блок А на 3-ти сопрат поглед на три страни исток-југ-запад
комплетно опремен
кујна, купатило, машина за алишта, машина за садови со нај високи стандарди се распоредени

Топла вода 24h
24h обезбедување
Личен затворен паркинг места за возила
Влез и излез во објектот и низ објектот со картички
Базен, Фитнес центар, сауна, салон за убавини, фризер, аптека во самит коплекс и наскоро трговскиот центар ќе биде во функција

Свесни за модерниот начин на живеење и растечката потреба за штедење, изградивме станови во кои нема бојлери и вградивме опрема што водата ја загрева бесплатно.
Она што е иднина на модерното домување веќе е тука. Ваше е тоа да го препознаете и да бидете дел од Cevahir Sky City.

Покрај мултифункционалните атрибути кои го прават објектот исклучително атрактивен, тука се и месечните трошоци, односно заштедата која се остварува со живеење во Cevahir комплексот. Енергетски ефикасната фасада и VRF системот значително ги скратуваат месечните трошоци за греење, ладење и топла вода. Исто така, објектот има 24 часовно обезбедување и приватен паркинг.
Висококатниците на Џевахир им овозможуваат уникатен и модерен начин на живот на своите

повеќе во линкот
http://www.cevahirskycity.mk
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации