Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Micurin

0 МКД

Се изнајмува од: Dean 14 јан. 10:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
stanot e kompletno ureden poseduva TV, Internet , masina za sadovi , masina za perenje , kompletna kujna so aspirator, klima ured , centralno parno greenje , na 3 kat vo zgrada so lift . za podetalni informacii javete se na 070254452
Leaflet
Кон почеток