Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 28 јун. 16:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

3053 Огласи во продавницата

Deloven prostor na vidno mesto vo Rasadnikot -
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTER 250 ЕУР
PLAC ZA GRADBA KAJ DOJRANA - A2 -
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO NAS. PROLET OD 58M2 160 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се издава 2-собен наместен стан во Ново Лисиче.
Евидентен Број : 29277
Контакт : Ѓорѓи 078/329-048
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

3053 Огласи во продавницата
Se iznajmuva Deloven prostor vo Kapistec 150 ЕУР
STAN VO BLIZINA NA PARK -
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO K VODA OD 50M2 140 ЕУР
Stan vo Taftalidze 52 000 ЕУР
Кон почеток