Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO OSTROVO

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 02 септ. 13:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2974 Огласи во продавницата

Garsonjera od 30m2 vo blizina na Univerzalna 39 000 ЕУР
NOVOGRADBA 53m2 CENTAR KAPISTEC 64 400 ЕУР
NOV STAN VO VLAE 0 МКД
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава стан со 2 спални соби во близина на училиштето Браќа Миладиновци
Евидентен број 24159

Контакт Вања 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2974 Огласи во продавницата
Stan vo Karpos 4 76 500 ЕУР
Kancelarii vo Centar park 700 ЕУР
SE IZDAVA UBAVO NAMSTEN STAN VO CENTAR OD 70M2 350 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Centar 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации