Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan

14 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Димитар 01 септ. 00:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан 79м2, три спални соби, дневна соба кујна, бања, балкон, кабелска телевизија, интернет. Приземје. Наместен. Погоден за работници, студенти Населба Мичурин, општина Аеродром.
Димитар
076508419
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации