Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava top nov stan vo Aerodrom

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 10:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24684
Се изнајмува луксузно уреден трособен стан од 54 м2, со дневна и трпезарија, две спални соби, едно купатило, гостински тоалет, отворена опремена кујна и тераса со отворен поглед кон исток. Сите апарати со комплетно нови. Станот е во атрактивен дел од населба Аеродром наспроти црквата Св.Илија, на 5 ти кат со лифт и вклучен подземен паркинг. Вклучен е на ценртално парно греење.
Станот не се изнајмува на студенти и фамилии со мали деца.
Цена 350 Евра/месечно.
Контакт 071/333-336 и 071/271-271
Асторија недвижности

Code 24684
Exclusive apartment for lease in Aerodrom with 54m2. The apartment consists of a living room with dining area, two bedrooms, one bathroom, one guest toilet, fully equipped kitchen and terrace with a view facing east. All appliances are brand new. The apartment's attractive location in Aerodrom is just opposite St. Ilija church. It is on the 5th floor, with elevator and one garage parking space. The heating is central city heating. Per owners request the apartment is not available for lease to students or couples with young children.
Price 350 Euros/month.
Contact 071/333-336 and 071/271-271
Astoria real estate
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2892 Огласи во продавницата
 Prekrasna kuka vo Bardovci 0 MKD
ODLICNA CENA STAN SO 2 SPALNI VO KAPISTEC 0 MKD
Odlicna kukja za iznajmuvanje vo Przino 0 MKD
Se izdava stan vo Kozle 0 MKD
Кон почеток