Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN KOMFOREN STAN VO AERODROM

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 10 јул. 10:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

513 Огласи во продавницата

DVOSPRATNA KUKA SO GOLEM DVOR VO ILINDEN 136 000 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA 350 ЕУР
DELOVEN PROSTOR, ATRAKTIVNA LOKACIJA-BOEMSKA ULICA 1 500 ЕУР
KUKA SO PLAC OD 2000m2 VO PRIPOR 220 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава стан во Аеродром спроти Палма со површина од 80 м2 на 4-ти спрат со лифт.
Станот располага со дневна соба со трпезарија, кујна, 2 спални соби, бања, тоалет и тераса.
Истиот е комплетно опремен со мебел и техника, централно греење, клима уред, телевизија, интернет, паркинг.

Цена: 390 еур месечно

Шифра: ИС 10440
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

513 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor na Partizanska 60m2 300 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 370 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 950 ЕУР
TROSOBEN OPREMEN STAN VO AERODROM 280 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации