Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben luksuzno opremen kaj TC Biser

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Spase 10 јул. 03:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam trosoben luksuzno opremen stan,kompletno renoviran, do tc Biser, 60 m2 na 2kat so centralno greenje.
Leaflet
Кон почеток