Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN N.LISICE TRGOVSKI LISA

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 15 јан. 13:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN NOV BLIZU RUZVELTOVA 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN BLIZU ZELEZNICKA 11 000 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN TOBAKO 2 270 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN NA VODNO OU KOCO RACIN 300 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
SIFRA 760
POVRSINA 62 KAT 4
Dnevna soba kujna so trpezarija
Dve posebni spalni sobi
Greenjeto e centralno

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Aerodrom centar kisela karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Visit our store page
Show on the map
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN NOV KATOLICKA CENTAR 300 МКД
 SE IZDAVA GARSONJERA KAJ PALMA AERODROM 9 000 МКД
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN TEHNICKIOT K VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN KJUBI CENTAR 220 ЕУР
Кон почеток