Оглас од претпријатие Објавени: јан. 06 2022 11:11

Se izdava trosoben stan 64m2 vo Aerodrom Chevahir Sky City

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 06 11:11
Прегледи: 3
Се издава луксузен трособен 2+1 стан во Cevahir Sky City – високо катници
Во блок А на 3-ти сопрат поглед на три страни исток-југ-запад
комплетно опремен
кујна, купатило, машина за алишта, машина за садови со нај високи стандарди се распоредени

Топла вода 24h
24h обезбедување
Личен затворен паркинг места за возила
Влез и излез во објектот и низ објектот со картички
Базен, Фитнес центар, сауна, салон за убавини, фризер, аптека во самит коплекс и наскоро трговскиот центар ќе биде во функција

Свесни за модерниот начин на живеење и растечката потреба за штедење, изградивме станови во кои нема бојлери и вградивме опрема што водата ја загрева бесплатно.
Она што е иднина на модерното домување веќе е тука. Ваше е тоа да го препознаете и да бидете дел од Cevahir Sky City.

Покрај мултифункционалните атрибути кои го прават објектот исклучително атрактивен, тука се и месечните трошоци, односно заштедата која се остварува со живеење во Cevahir комплексот. Енергетски ефикасната фасада и VRF системот значително ги скратуваат месечните трошоци за греење, ладење и топла вода. Исто така, објектот има 24 часовно обезбедување и приватен паркинг.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7088

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации