Оглас од претпријатие Објавени: јан. 06 2022 11:08

Se izdava trosoben stan 68m2 vo Aerodrom Chevahir Sky City

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 06 11:08
Прегледи: 1
Se iznajmuva nov namesten stan vo visokokvalitetniot kompleks Cevahir Sky City, na vtori sprat so kvadratura od 68 m2 (dnevna so kujna plus 2 spalni). Stanot e celosno opremen so kompletna kujna so site tehnicki sredstva, priklucok za WI-FI, TV-55, greenje I ladenje so centralen HVAC system. Zgradata raspolaga so 4 lifta plus tovaren lift, so recepcija I 24 casa obezbeduvanje. Kompleksot e luksuzen, so fitness centar, bazen, sauna. Cenata na izdavanje e 380 Evra/mes plus mesecni trosoci.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6938

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации