Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 85m2 VO AERODROM

260 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 03 дек. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 52m2 VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 100m2 VO KARPOS 400 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60m2 VO KARPOS 4 0 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 62m2 VO AERODROM 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава стан во аеродром тобако2,наместен 85м2 три соби,станот е на 10 спрат со лифт,парно кабловска,интернет.Слободен од 01.12.2020.

ШИФРА 6518

Доколку го барате идеалниот стан контактирајте не веднаш за да ви спремиме бесплатна понуда на станови според ваше барање.

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.facebook.com/novagrup0
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 60M2 VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN 75м2 VO BUNJAKOVEC 450 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 74m2 VO CENTAR 400 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55m2 VO CENTAR 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации