Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 50m2 VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 19 јун. 09:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 70M2 VO CENTAR 250 EUR
Cetvorosoben stan 110m2 vo Novo Lisice 300 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 50m2 VO KARPOS 2 250 EUR
СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР 200 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава комплетно наместен стан од 50м2 (2,5 собен), на 5 кат, веднаш до слаткарница Палма наспроти Тобако 2 во нас. Аеродром. Станот е во одлична состојба и многу функционален.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ЈУЛИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 5465

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 78m2 VO DEBAR MAALO 450 EUR
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 105m2 VO MADZIR MAALO 600 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 88m2 VO CENTAR 350 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO BUNJAKOVEC 260 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации