Оглас од претпријатие Објавени: фев. 11 2022 10:05

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom nasproti 3 Bisera

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 11 10:05
Прегледи: 2
agencija family house izdava trosoben stan vo aerodrom karsi 3 bisera,visoko prizemje,bez terasa.centralno greenje,klima ima vo dnevna.se izdava na podolg vremenski period Опис на линк

Family House

Aгенција за недвижности Family House
Посети ја страната на нашата продавница

Jane Sandanski 61

078430293070335775

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации