Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 21 септ. 14:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA PROSTOR ZA KANCELARII VO STROG CENTAR 380 EUR
TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA 95 500 EUR
SE IZNAJMUVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM 250 EUR
 ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-76126
Se izdava trosoben stan vo Aerodorоm vo blizina na poliklinika Jane Sandanski, 56m2, na 4 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena:250evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 170 EUR
SE IZDAVA TROSOBENS TAN VO AERODROM 300 EUR
DVOSOBEN STAN VO AERODROM 51 500 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации