Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva dvosoben stan vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novi Moznosti 17 авг. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan vo Aetodrom kompletno namesten poluksuzno pozadi Kapitolmol pogoden za stranci ili semjestvo bez deca ne za studenti vednas vselil
Novi Moznosti
078210405
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации