Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva garsonjera cena po dogovor

Се изнајмува од: Zoran 12 дек. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Iznajmuvam komplet namestena garsonjera, vseliva vednas.
Cena za iznajmuvanje - po dogovor
Кон почеток