Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN KAJ TOBACO 2

320 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: ane 28 ноем. 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE IZNAJMUVA KOMPETNO NAMESTEN I RENOVIRAN STAN VO AERODROM-TOBACO 2 (NA SAMIOT BULEVAR). STANOT E NA 3-TI KAT IMA 3 SOBI, WC+KUPATILO, PARNO. CENA 320 EUR TEL 071/99-47-42 ILI 071/572-665
Leaflet
Кон почеток